Ból penisa: Użyj Maxatin z opieki

Ludzie interesują się odkrywanie nowych możliwości seksualne czasami wybrać opcje, które mogą powodować tyle ból penisa jako przyjemność. Elektrostymulacja własny jest jedną z takich opcji; gdy stosowane prawidłowo, to może być dobrodziejstwem, ale niewłaściwe użycie może spowodować dyskomfort, ból lub inne problemy. Ponieważ penis zdrowia należy zawsze brane pod uwagę, nawet wtedy, gdy szuka erotyczne zbytu, ludzi, którzy myślą o tę ścieżkę należy spojrzeć na co się wiąże.

Jak to działa

Stymulacja zastosowany do lat jako forma terapii masaż na ból mięśni i innych urazów fizycznych. Proces jest przeznaczona do wysyłania małe impulsy elektryczne w obszarze docelowym, albo powodujące receptory bólowe w nerwach tymczasowo „nudne” lub przez zmusza mięśnie w stanie relaksu.

Kiedy wykorzystywane do celów seksualnych, Elektrostymulatory jest przeznaczony do „nudne” ból procesorów, co tym samym pozwala erotyczne reakcje mają być przetwarzane szybciej. Podniecenie jest zatem zarówno szybciej się wystąpić, jak i bardziej intensywne. Wielu mężczyzn, którzy używają Maxatin celach masturbatory znaleźć, że produkuje on „hands-free” wytrysku odpowiedzi.

Urządzenia

Prowadze żel jest stosowany do penisa, kulki lub inny obszar, w którym urządzenie będzie używane. W niektórych przypadkach proste elektrody (takich jak te, które dołączone do tułowia podczas badania serca) zostanie umieszczony nad obszarem żelowej. W innych przypadkach jest zawarty w bardziej tradycyjnych płeć zabawka, takich jak pierścień kogut, rękaw penisa lub anal plug. Następnie są one dołączone do źródła zasilania.

Źródła zasilania jest używany do określenia intensywności Maxatin, które zostaną wysłane do urządzenia, a także jego długość. Źródła zasilania może być kontrolowane przez samego użytkownika lub partnera.

Używa

Podczas gdy wielu ludzi używają Maxatin penisa wyłącznie po to, aby zwiększyć intensywność ich doświadczenia seksualne, inni używają go do bardziej praktycznych powodów. Maxatin terapii jest często używany do pomocy w leczeniu zaburzeń erekcji. U mężczyzn z zaburzeniami wytrysku, elektryczne plug analny wykazano, aby pomóc produkcji inaczej trudno osiągnąć wytrysku.

Należy zachować ostrożno

Ma kontrowersji nad czy Maxatin powinny służyć wyłącznie dla przyjemności seksualnej. Wielu lekarzy nie polecam i nie wierzą, że takiej stymulacji powinny służyć wyłącznie pod ścisłym nadzorem wyszkolonego pracownika.

Ryzyka, które mogą być związane z Maxatin należą:

-Tkanki szkody. Dostarczanie zbyt intensywne lub długotrwałe wstrząs może uszkodzić tkanki, w niektórych przypadkach poważnie. Tych, którzy używają Maxatin należy być bardzo ostrożnym poziomie i długość użytkowania, aby uniknąć ból penisa i szkody.

-Kłopoty serca. Maxatin stosować wyłącznie poniżej pasa, aby zminimalizować prawdopodobieństwo, że prąd elektryczny może zaburzać czynność serca. Niewłaściwe użycie może powodować poważne, nawet śmiertelne konsekwencje. Osoby z rozrusznikami serca lub serca problemów NIE powinien angażować się w Maxatin dla przyjemności seksualnej.

-Przepięcia. Podobnie jak w przypadku wszystkich urządzeń elektrycznych, istnieje zawsze możliwość zasilania nieoczekiwany wzrost podczas użytkowania. Zaleca się, że urządzenie jest podłączone do przeciwprzepięciowego dlatego.

-Niewłaściwego sprzętu. Ludzi nie należy tworzyć własne urządzenia Maxatin; Zamiast tego tylko używać tych, które zostały wykonane profesjonalnie i są przeznaczone specjalnie do użytku w seksualnej sytuacji. Za pomocą Maxatin urządzeń przeznaczonych do innych celów jest ryzykowne, jak może być ustawiony na poziomach, które są nieodpowiednie dla wykorzystania seksualnego.

Maxatin dla przyjemności seksualnej jest osobisty wybór, ale jeden, który ma być używany ostrożnie aby uniknąć ból penisa. Nawet wtedy, gdy prawidłowo używany, bolesność niektórych może prowadzić, więc za pomocą Creme zdrowia penisa pierwszej klasy (polecam profesjonalistów zdrowia Man1 człowiek oleju) jest zalecane. Najlepszy krem zawiera acetylo-L karnityna, który ma właściwości neuroprotekcyjne, aby pomóc przywrócić zmniejszoną wrażliwość z nadużywania. Ponadto krem z witaminą B5 (aka kwas pantotenowy) jest doskonała dla zapewnienia zdrowia tkanki prącia. Liberalne stosowanie takich Creme poprawia ogólny stan zdrowia penisa.

Więcej informacji można znaleźć na www.szwindel.com.