Poleć Twitter strzela w wysokości

Tam zawsze kupuje plotki na Twitter. Ale kilka ruchu cen akcji lubi to. Perspektywy są dość widoczne.

twitter

Udział Twitter dokonał ceny przeskoczyć po media sprawozdanie o zainteresowanie przejęcia firmy Google i Salesforce CRM oprogramowanie. Papier został ten wprowadzić na rynek amerykański trading dobry 20 procent. Wcześniej stacji telewizji CNBC podało Twitter prowadzi rozmowy z kilku potencjalnych nabywców i wkrótce otrzymać formalne oferty przejęcia. W tym samym czasie, mówiono, że kontrakt nie bezpośrednie, mimo że zarząd usługa krótkich wiadomości jest ogólnie skłonny do sprzedaży.
Sprzedaży było możliwe, jednak aż do końca roku bo w rozmowach tylko większą prędkość, CNBC zgłaszane, powołując się na osobę świadomą.
Na giełdzie, to nadal umiarkowane ożywienie po ostatnich strat cena: straciła ponad połowę swojej wartości od wiosny 2015. Inwestorzy są szczególnie niezadowolony z powolny wzrost liczby użytkowników w przedsiębiorstwach przewlekle straty. Przez kilka miesięcy to spekulacje na temat ewentualnej sprzedaży.
Salesforce, dostawcę chmury oprogramowania dla firm, które chciał kupić w tym roku już kariery sieci LinkedIn, ale był wyłupili przez Microsoft.