Zjazd w Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej może stanowić wyzwanie dla CySEC regulowane firmy

Ruch w Wielkiej Brytanii do opuszczenia Unii Europejskiej przyniesie drastyczne skutki na rynku opcji binarnych, po zakończeniu zjazdu. Jednolitego rynku, dozwolone dla łatwość regulacji w Unii Europejskiej. Licencjonowania spółek i zasady były stosowane do wszystkich państw członkowskich, co pozwala na łatwiejsze monitorowanie środków na opcje binarne.

brexit

Wielka Brytania wpływ na Państwa Członkowskie nie będą w miejscu. Polska i Czechy okładzina trudność, jako ich główny sprzymierzeniec opowiedziała się teraz opuścić UE. Niemcy o nazwie spotkania z sześciu oryginalnych członków UE w Berlinie, który pozostawił wielu członków spośród rozmów. Sześć oryginalnych zebranych w celu dalszej integracji państw członkowskich Unii Europejskiej, z dyskusji na temat euro, biorąc w centrum uwagi.
Złożoność problemów oczekuje aby pojawić się jako wzrost kosztów rozporządzeniadla Wielkiej Brytanii. Wielkiej Brytanii dodano koszty i złożoność poprzez zdobywanie suwerenności. Organizacja współpracy gospodarczej i rozwoju (OECD) ogłosił, żeWielka Brytania jest jednym z najmniej regulowanych rynków produktowych.

Brak regulacji oczekuje się gorzej po Brexit

Opcje binarne brokers nadal regulowane przez europejskie organy przez CySEC. Dużych firm będzie musiał zarejestrować z finansowego postępowania Authority (FCA)na świadczenie usług w Wielkiej Brytanii.
„Co do głównych firm na rynku opcji binarnych, które regulowane przez UE, a niew Wielkiej Brytanii po rozwikłanie proces dobiega końca?” został poproszony podczas przeglądu Opteck. Firma, jak wielu innych, jest niepewny przyszłości swojej działalności w Wielkiej Brytanii.
W Wielkiej Brytanii ma 65 milionów mieszkańców, prawie 9% całej populacji Unii Europejskiej.
Opcje binarne firm takich jak Topoption nie jest w stanie pracować w Wielkiej Brytanii będą zniszczone przez większe straty dochodu od Brytyjczyków. CySEC rozporządzenie umożliwia przystępne oznacza licencjonowania i międzynarodowe uznanie całej Wielkiej Brytanii.
FCA zgodności wymaga rocznych opłat, opłaty za rozpatrzenie wniosku i zmian uprawnień opłatach dla dodanego działania. Złożone aplikacje może kosztować 25.000 £lub więcej, według jednego źródła. Zgodny będzie wymagać brytyjskiej licencji i aplikacji.
Aplikacje z Opcje binarne brokerów dla brytyjskiej licencji już widział uptick. Rozgraniczenie pomiędzy kwestią Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej odbędzie się co najmniej dwóch lat, aby zakończyć. Żmudny proces może przeciągnąć nawet dłużej, według źródeł.
Boris Johnson stwierdził dziś, „wyniki referendum w sprawie EU muszą być przestrzegane ale to nie znaczyło, pozostawiając Europy.” Były burmistrz Londynu stwierdził: „ma ogromną różnicę między opuszczeniem naszych stosunków z Europy i UE.” Johnson’s słowa insynuować, że Wielkiej Brytanii może być chętny do pracy wraz z członkami UE i nie oczekiwać dużo luzu w wyniku Brexit.
Członkowie UE dawniej stwierdzili, że Wielka Brytania będzie trzeba renegocjować oferty. Niemcy został szczególnie trudne w Wielkiej Brytanii od Brexit, prosząc o krajuszybko wyjść z UE. Teresa maj, premier Wielkiej Brytanii, zasygnalizował chęć opuszczenia Europy szybko po jej Zabezpieczanie rola premiera w tym tygodniu.